top of page

Reportaż Ślubny

  Proponuję Wam reportaż ślubny, czyli pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, począwszy od przygotowań do oczepin włącznie. W reportażu najistotniejsza dla mnie jest Wasza prawdziwosc i naturalnośc, dlatego nie reżyseruję i nie ingeruję zanadto w otoczenie. Emocje są najpiękniejsze, kiedy są spontaniczne i prawdziwe, wobec czego w Dniu Waszego Ślubu staram się fotografowac dyskretnie. 

   Na fotografii staram się oddac uczucia, ulotne momenty z tego ważnego dnia, które po latach będziecie mogli przeżyc jeszcze raz ogladajac wasz album. Zawsze jestem w pełni zaangażowany w ten dzień by nie utracic cennego wspomnienia które zaklęte w fotografii może przetrwac wieki.

Sesja Plenerowa i Narzeczeńska

Aranżowana sesja ślubna w przeciwieństwie do reportażu wymaga od fotografa zdecydowanie więcej kreatywności. Tutaj liczy się przede wszystkim pomysł, w następnej kolejności inicjatywa i zaangażowanie samej Pary Młodej oraz odpowiednie miejsca, czas, światło.  Istnieje możliwosc zorganizowania krótkiej sesji w Dniu Ślubu, jednak na prawdziwy plener ślubny trzeba przeznaczyc osobny dzień. Szczegóły są ustalane indywidualnie z każdą parą w zależności od wymagań, upodobań i aranżacji. 

 

Poza fotografią ślubną, równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje fotograficzne. Przed Waszym ślubem goraco zachęcam do wzięcia udziału w sesjii narzeczeńskiej. Natomiast kiedy bedziecie spodziewac się potomka i chcielibyście uwiecznic czas duzego brzuszka, z chęcią wykonam dla Was sesję ciążową, a gdy juz Wasze maleństwo przyjdzie na swiat, proponuję reportaż z chrzcin; polecam również sesje noworodkowe, dziecięce, rodzinne... oraz wszelkiego rodzaju inne sesje zdjeciowe.

Album Ślubny i Efekt Końcowy

Niezwykle cenie sobie owoc mojej pracy, dlatego duze znaczenie ma dla mnie efekt końcowy. Dobre zdjecia zasługują na dobrą oprawę. Album ślubny stanowi dla mnie najlepszą formę prezentacji.

 

Fotoalbumy, Fotoksiążki - To nowoczesna i atrakcyjna forma prezentacji zdjęć, która staje się coraz bardziej modna w fotografii ślubnej. Fotoalbum lub fotoksiążka pozwalają utrwalić w dowolnym designerskim i unikalnym projekcie Wasze zdjęcia ślubne.  Zamów swój fotoalbum lub fotoksiążkę, ekskluzywne ręczne wykończenie zaskoczy Twoją rodzinę i znajomych najwyższą jakością. 

 

Prócz albumu z Waszymi zdjęciami ślubnymi dostaniecie również płytę z Waszymi fotografiami w pełnym formacie bez znaków wodnych itp. w estetycznym etui które mozna wybrac z pośród kilku opcji.

bottom of page