Wesele Ziębówka – Rustykalny Ślub

Atmosfera niepowtarzalna. Miejsce, leśniczówka, drewniana chata położona u podnóża Tatr, otoczona lasem i polnymi kwiatami. W środku trochę folklor, ale trochę minimalizm, pięknie, gustownie urządzone miejsce z cudownie pysznym jedzeniem, pomocnymi właścicielami i przede wszystkim dobrą kawą.


Restauracja Ziębówka to wyjątkowy lokal u podnóża Tatr, pomiędzy doliną Chochołowską i Kościeliską w którym panuje cudowna, ciepła atmosfera. Panują tu idealne warunki na kameralną uroczystość w rustykalnym stylu. Świetnie poczują się tu osoby, które cenią sobie miejsca z duszą i klimatem.

Vintage - Boho
00:00 / 00:00

Ślub - Kaplica Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce

Ceremonia ślubu odbyła się w małym urokliwym kościele w Jaszczurówce, obok Zakopanego. Świątynię zaprojektowaną przez Stanisława Witkiewicza rozpoczęto budować w roku 1904, a poświęcono w 1907. Kaplica jest typowym przykładem stylu zakopiańskiego.

Wesele w Ziębówce

Monika i Damian, choć nie mieszkają w Zakopanem, przemierzyli całe południe Polski w poszukiwaniu miejsca, gdzie chcieliby wyprawić imprezę weselną. Oboje artyści, ceniący dobry design i piękno sztuki użytkowej, postanowili poszukać miejsca, które będzie im odpowiadać na sto procent i zakochali się w Ziębówce, Wcale im się nie dziwimy, bo miejsce jest wyjątkowe. Urządzone w oryginalnym zakopiańskim stylu Witkiewicza, bez przepychu, zaciszne, zachowujące najlepsze estetyczne i architektoniczne tradycje Podhala. Wszystkie elementy są tu wyważone, naturalne, pięknie skomponowane w całość i współgrające z otaczającą przyrodą. Lokalne, świeże produkty, własny pieczony chleb, sery i regionalne warzywa i owoce sprawiły, że menu również pasowało idealnie. Klimat i atmosfera imprezy były zdecydowanie unikalne. Ale sprawili to przede wszystkim ludzie. Kiedy widać to ciepło, uczucia, radość i miłość bijącą nie tylko od pary młodej, ale i od wszystkich gości, uśmiech nikomu nie schodzi z twarzy. Niech ten uśmiech i szczęście dopisuje Wam dalej!

ŚLUB W ZAKOPANEM FOTOGRAF ZAKOPANE WESELE W GÓRACH GÓRALSKIE WESELE RESTAURACJA ZIĘBÓWKA

© 2021 www.ANTASKRZYSZTOF.com  FOTOGRAFIA ŚLUBNA GORLICE | KRAKÓW | RZESZÓW | NOWY SĄCZ | FOTOGRAF ŚLUBNY MAŁOPOLSKA | PODKARPACIE |