top of page
wesele ziebowka.jpg

Wesele Ziębówka – Rustykalny Ślub

Monika i Damian, choć nie mieszkają w Zakopanem, przemierzyli południe Polski w poszukiwaniu miejsca, gdzie chcieliby wyprawić imprezę weselną. Monika jako projektantka wnętrz, ceniąca sobie dobry design i piękno  zakochała się w Ziębówce a razem z nią Damian.  Wcale im się nie dziwię, bo miejsce jest na prawdę wyjątkowe. Urządzone w oryginalnym zakopiańskim stylu Witkiewicza, bez przepychu, zaciszne miejsce zachowujące najlepsze estetyczne i architektoniczne tradycje Podhala.  W Ziębówce znajduje się również "Galeria Persja" z pięknymi eksponatami, perskimi dywanami i innymi cudami!

Vintage - Boho
00:00 / 00:00

Ślub - Kaplica Najświętszego Serca Jezusa w Jaszczurówce

Ceremonia ślubu odbyła się w małym urokliwym kościele w Jaszczurówce, obok Zakopanego. Świątynię zaprojektowaną przez Stanisława Witkiewicza rozpoczęto budować w roku 1904, a poświęcono w 1907. Kaplica jest typowym przykładem stylu zakopiańskiego.

Wesele w Ziębówce

Klimat  imprezy były zdecydowanie unikalny. Były tańce pod gołym niebem, dosłownie żar ognia unosił się w powietrzu! Niesamowita atmosfera!  Ale sprawili to przede wszystkim ludzie. Kiedy widać to ciepło, uczucia, radość i miłość bijącą nie tylko od pary młodej, ale i od wszystkich gości. Niech uśmiech i szczęście dopisuje Wam dalej!

ŚLUB W ZAKOPANEM FOTOGRAF ZAKOPANE WESELE W GÓRACH GÓRALSKIE WESELE RESTAURACJA ZIĘBÓWKA

bottom of page